HP 2 TB 7 200 RPM SATA 3,5 tum för företag
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 2Z274AA
- EAN: 0194850608087 5054444610658
2 TB 7 200 RPM SATA 3,5 tum för företag
Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gränssnitt | SATA |
| Komponent för | PC |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717050 |
| Prestanda | |
| Gränssnitt | SATA |
| Komponent för | PC |
| Design | |
| Komponent för | PC |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 205 mm |
| Djup | 154 mm |
| Höjd | 78 mm |
| Vikt | 640 g |
| Vikt inkl. förpackning | 860 g |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 860 g |
| Tekniska detaljer | |
| Gränssnitt | SATA |
| Innehåll i lådan | 2 TB 7200 RPM SATA 3,5 tum företagshårddisk, 61 cm SATA-kabel, 64 cm SATA-kabel, garantikort, installationsguide, produktmeddelanden |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Övrigt | |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Hårddiskkapacitet | 2 TB |
| Ursprungsland | Kina, Thailand |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Thailand |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717050 |
| UNSPSC-kod | 43201803 |