HP 2.5-in to 3.5-in HDD Adapter Kit Midi Tower Hårddisk-bur
- Brand: HP
- Category:
- SKU: J5T63AA
- EAN: 0888793246757 8887932467574
2,5 tums till 3,5 tums HDD-adaptersats
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Hårddisk-bur |
| Kompatibel typ av chassi | Midi Tower |
| Storlekar som stöds på lagringsenhet | 2.5" |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart, Grå, Metallisk |
| Kompatibla produkter | HP Z-arbetsstationer |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 184 mm |
| Djup | 232 mm |
| Höjd | 57,4 mm |
| Vikt | 420 g |
| Tekniska detaljer | |
| Modell | Hårddisk-bur |
| Kompatibel typ av chassi | Midi Tower |
| Storlekar som stöds på lagringsenhet | 2.5" |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart, Grå, Metallisk |
| Kompatibla produkter | HP Z-arbetsstationer |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistikdata | |
| UNSPSC-kod | 31162313 |