Offer details
Trade Prices
Description
HP 2.5inch HDD/SSD 2-in-1 ODD Bay Bracket
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Bländare |
| Storlek | 13,3 cm (5.25") |
| Antalet hårddiskar som stöds | 2 |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Tekniska detaljer | |
| Modell | Bländare |
| Storlek | 13,3 cm (5.25") |
| Antalet hårddiskar som stöds | 2 |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57,5 mm |
| Förpackningens bredd | 184 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Förpackning | |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57,5 mm |
| Förpackningens bredd | 184 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Produkter per lastpall | 800 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| UNSPSC-kod | 31162313 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |