HP 150 trådbunden mus och tangentbord
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 240J7AA#ABD
- EAN: 0196786788345 0196786788123 01 ...6788123 0195122875527 0196786788109 5715328133051 5715328133075 5715328133068 5715063456644 0196786788024 0196786788222 0196786788192 0195122875541 5715063456651 0196786788314 0196786788239 0196337852525 0196786788000 0196786788307 0196786788161 0195122875589 5715063456637 0196786788215 0196786788048 0196786788055 5715063456620 0196786788260 0196786788062 0196786788093 0196786788116 0195122875565 0195122875534 0195122875558 0195122875572 0196786788321 0196786788017 0196786788031 0196786788178more
150 trådbunden mus och tangentbord
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Lika tyst som din skrivstil
Tangentbord med en snygg design och tysta nedslag. Lågprofilsdesignen ger tysta, bekväma och exakta nedslag … helt i stil med hur du skriver.
Ett genialiskt nedslag
Vanliga kontroller finns integrerade i 12 genvägskombinationer med med fn-tangenten – musik, filmer, volym, startsida, bokmärken och e-post. Det är vad vi kallar genväg.
Snabba klick
Klicka igång snabbt med hjälp av USB plug-and-play-konfigurering.
Description
Ibland säger det bara klick
Ta enkelt med dig dessa perfekta plug-and-play-följeslagare, en precis mus och ergonomiskt tangentbord med allt du behöver när du är på resande fot.
Ta enkelt med dig dessa perfekta plug-and-play-följeslagare, en precis mus och ergonomiskt tangentbord med allt du behöver när du är på resande fot.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Tangentteknik | Membrantangentbrytare |
| Gränssnitt | USB |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Tangentbordets formfaktor | Full storlek |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Nej |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Ja |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122875510 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 440 g |
| Musvikt | 60 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 103,4 x 61,1 x 34,2 mm |
| Tangentbordsvikt | 440 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 425,9 x 146,1 x 26,8 mm |
| Förpackning | |
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| Förpackningens bredd | 505 mm |
| Låddjup | 166 mm |
| Förpackningens höjd | 40 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122875510 |
| Övrigt | |
| Bredd | 425,9 mm |
| Höjd | 26,8 mm |
| Djup | 146,1 mm |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kod | 43211733 |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| Pekredskap | Nej |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Koldioxidavtryck | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |