HP 143 Allt-i-ett 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pixlar Pekskärm Svart
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1HH66AV
- EAN: 0192018334205
14" FHD, All-in-one, 2 SODIMM, One M.2
Offer details
Description
Omdesignad för butik.
Förändra er butiksyta med ett mångsidigt butiksdatasystem som höjer kundupplevelsen och stödjer de kritiska delarna av er affärsverksamhet. Med inbyggd säkerhet, hållbarhet och flexibilitet i den snygga designen, markerar HP Engage One-systemet en ny era inom detaljhandeln.
Förändra er butiksyta med ett mångsidigt butiksdatasystem som höjer kundupplevelsen och stödjer de kritiska delarna av er affärsverksamhet. Med inbyggd säkerhet, hållbarhet och flexibilitet i den snygga designen, markerar HP Engage One-systemet en ny era inom detaljhandeln.
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Pekskärm | Ja |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Skärm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Minne | |
| Maximalt internminne | 32 GB |
| Antal minnesplatser | 2 |
| Minnesplatser, typ | SO-DIMM |
| Multimedia | |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | SD |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Anslutningar | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| USB med ström | Ja |
| Seriella portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Chassityp | Allt-i-ett |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 10 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 85% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 336,2 mm |
| Djup | 216,4 mm |
| Höjd | 17,6 mm |