HP 14-inch Modular Laptop Sleeve
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 9J499AA
- EAN: 4582712425167 0197961660319
14-inch Modular Laptop Sleeve
Offer details
Reasons To Buy

Redo för alla typer av resor
Ta med dig detta slitstarka datorfodral oavsett var arbetet sker och lita på att det håller. Det här vattentåliga fodralet har en robust design och levereras med 3 års garanti. Och insidan är fodrad med ett mjukt, fleeceliknande material för att hålla din utrustning säker under transporten.
Description
HP 14inch Modular Laptop Sleeve
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens huvudfärg | Grön, Grå |
| Färgnamn | Gray; Green |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Maximal skärmstorlek | 35,8 cm (14.1") |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Material | Polyester |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Löstagbar axelrem | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på upp till 14,1 tum |
| HP segment | Business |
| Brand kompatibilitet | Universal |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | FSC-certifierad förpackning; LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper; 51 % återvunnen plast från förbrukade konsumentprodukter |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 355 mm |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Vikt | 380 g |
| Volym | 4 l |
| Förpackningens bredd | 355 mm |
| Låddjup | 22 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 390 g |
| Design | |
| Färgnamn | Gray; Green |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Maximal skärmstorlek | 35,8 cm (14.1") |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Material | Polyester |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Löstagbar axelrem | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på upp till 14,1 tum |
| Brand kompatibilitet | Universal |
| Tekniska detaljer | |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Vattentålig | Ja |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Innehåll i lådan | Fodral; Borttagbara remmar |
| Hållbara tekniker och material | FSC-certifierad förpackning; LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper; 51 % återvunnen plast från förbrukade konsumentprodukter |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Övrigt | |
| Ytterförpackningar per lastpall | 30 styck |
| Pallvikt (imperial) | 221,6 kg (488.5 lbs) |
| Vattentålig | Ja |
| UNSPSC-kod | 53121706 |
| Lastpallens bruttovikt | 221,6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 355 mm |
| Låddjup | 22 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 390 g |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 221,6 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 30 styck |
| Pallvikt (imperial) | 221,6 kg (488.5 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |