HP 126A LaserJet-trumenhet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CE314A
- EAN: 0884962223352 4250490820312 05 ...0820312 0595740489029 5053676852263 4053162280472 8849622233524 5052883812473 0193808917547 0193808917530 4054416189107 4054416188933 4054416188834 0193808917516 0088496222335 8056507062265 5051395331847 0193808917493 0193808917509 2112014011625 0193808917523more
126A LaserJet-trumenhet
Offer details
Trade Prices
Reasons To Buy
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
Idealisk för professionella utskrifter på hemmakontor eller småföretag. Dessa patroner ger konsekventa resultat av hög kvalitet.
Bibehåll skarp, tydlig och ren text och grafik med en trumenhet som är utformad för att samverka med HP LaserJet-tonerkassetter och avancerad tonersammansättning. Använd HPs originaltillbehör för professionella resultat.
Bibehåll skarp, tydlig och ren text och grafik med en trumenhet som är utformad för att samverka med HP LaserJet-tonerkassetter och avancerad tonersammansättning. Använd HPs originaltillbehör för professionella resultat.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP 126 bildtrummor fungerar med: HP LaserJet Pro CP1025 |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 210 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallstorlek (EU) | 1102 x 760 x 1109 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 144 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 363 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 500 g |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 92 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Produkter per lastpall | 144 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1109 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 92 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 126 bildtrummor fungerar med: HP LaserJet Pro CP1025 |
| Innehåll i lådan | Trumenhet; Återvinningsguide |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 24 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 28 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962223352 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962223352 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1109 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1102 x 760 x 1109 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 144 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 110,9 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 121,3 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 24 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 121,3 kg |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 210 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1109 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1102 x 760 x 1109 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 144 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 24 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 28 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |