HP 12 TB 7200 RPM SATA-6G 3,5 tum Enterprise-hårddiskenhet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 5S461AA
- EAN: 1963376060438 0196337606043
12 TB 7200 RPM SATA-6G 3,5 tum Enterprise-hårddiskenhet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 26,1 mm |
| Djup | 101,6 mm |
| Höjd | 147 mm |
| Vikt | 660 kg |
| Förpackningens bredd | 205 mm |
| Låddjup | 154 mm |
| Förpackningens höjd | 78 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 205 mm |
| Låddjup | 154 mm |
| Förpackningens höjd | 78 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Övrigt | |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Hårddiskkapacitet | 12 TB |
| Ursprungsland | Thailand |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | 12 TB 7200 RPM SATA-6G 3.5 in Enterprise HDD; 24” SATA cable, install guide; warranty card; product notices |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Thailand |
| UNSPSC-kod | 43201803 |