HP 100 ersättningssats för ADM-vals
- Brand: HP
- Category:
- SKU: L2718A#101
- EAN: 5711045461460 5711045594557 76 ...5594557 7612392241478 0198990482767 8032976090565 5053866427608 5415247191049 7330381411304 2002090330003 5415247011989 5415247224846 7612392229568 0885631702680 5053866436907 5054629029954 3540260121017 0848412014310more
100 ersättningssats för ADM-vals
Offer details
Related Products
Description
HP Scanjet-underhållssatser garanterar att din HP-skanner hålls i fungerarnde skick. Den här utbytesvalsen och separeringsplattan minskar risken för papperstrassel orsakat av normal förslitning och förlänger skannerns livslängd. Den enkla installationen gör att du snabbt är igång och arbetar igen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Scanner |
| Kompatibilitet | HP Scanjet Enterprise 7500 flatbäddsskanner; HP Scanjet Enterprise 8500 fn1 arbetsstation för dokumentregistrering; HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575; HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525; HP LaserJet Enterprise 700 Color MFP M775-serien; HP LaserJet Enterprise MFPM725-serien |
| Modell | Rullare |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 220 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 240 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| Tekniska detaljer | |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Scanner |
| Kompatibilitet | HP Scanjet Enterprise 7500 flatbäddsskanner; HP Scanjet Enterprise 8500 fn1 arbetsstation för dokumentregistrering; HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575; HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525; HP LaserJet Enterprise 700 Color MFP M775-serien; HP LaserJet Enterprise MFPM725-serien |
| Modell | Rullare |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Harmonized System (HS)-kod | 8473305100 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 885631702680 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 885631702680 |
| Logistikdata | |
| UNSPSC-kod | 44103125 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8473305100 |