HP 1 GB x32 144-stifts (800 MHz) DDR3 SODIMM
- Brand: HP
- Category:
- SKU: E5K48A
- EAN: 0888793323625 0193808692840
1 GB x32 144-stifts (800 MHz) DDR3 SODIMM
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 800 MHz |
| Minnets formfaktor | 144-pin SO-DIMM |
| Egenskaper | |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 800 MHz |
| Minnets formfaktor | 144-pin SO-DIMM |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 10 - 32 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,58 kg (10.1 lbs) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 67,6 mm |
| Djup | 3,81 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 133,4 mm |
| Förpackningens höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 52,5 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 133,4 mm |
| Förpackningens höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 52,5 g |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 124,7 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,57 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 72 styck |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Pallvikt (imperial) | 124,7 kg (274.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2027 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2026,9 mm (47.2 x 39.4 x 79.8") |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |
| Antal per förpackning | 1728 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,58 kg (10.1 lbs) |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise M506, MFP M527 |
| Minneslayout | 1 x 1024 MB |
| Ursprungsland | Malaysia |
| UNSPSC-kod | 32101621 |
| Pallvikt (imperial) | 124,7 kg (274.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2027 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2026,9 mm (47.2 x 39.4 x 79.8") |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |
| Lastpallens bruttovikt | 124,7 kg |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |