HERMA 10314 självhäftande etiketter Rundad rektangel Lösa Vit 200 styck
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 10314
- EAN: 4008705103145
HERMA 10314, Vit, Rundad rektangel, Lösa, papper, Matt, Laser/bläckstråleskrivare
Offer details
Related Products
Description
HERMA 10314. Produktens färg: Vit, Form: Rundad rektangel, Typ av lim: Lösa. Bredd: 199,6 mm, Höjd: 143,5 mm. Etiketter per förpackning: 200 styck, Etiketter per ark: 2 styck, Antal ark per förpackning: 100 ark
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Form | Rundad rektangel |
| Material | papper |
| Yta | Matt |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Återanvändbara | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Typ av lim | Lösa |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 199,6 mm |
| Höjd | 143,5 mm |
| Förpackning | |
| Etiketter per ark | 2 styck |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,07 kg |
| Höjd | 302 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Antal ark per förpackning | 100 ark |
| Etiketter per förpackning | 200 styck |