Fujifilm TCL-X100 II MILC / SLR Teleobjektiv Silver
- Brand: Fujifilm
- Category:
- SKU: 16534730
- EAN: 4547410339079
Fujifilm TCL-X100 II, Teleobjektiv, 4/4
Offer details
Description
Fujifilm TCL-X100 II. Komponent för: MILC / SLR, Objektiv-struktur (element/grupper): 4/4, Linstyp: Teleobjektiv. Kameramärken-kompatibilitet: Fujifilm, Maximal förstoring: 1,4x. Produktens färg: Silver. Diameter: 7 cm, Filterstorlek: 6,7 cm, Produktlängd: 46,5 mm
Specifications
| Linssystem | |
|---|---|
| Komponent för | MILC / SLR |
| Objektiv-struktur (element/grupper) | 4/4 |
| Linstyp | Teleobjektiv |
| Fast brännvidd | 3,3 cm |
| Prestanda | |
| Maximal förstoring | 1,4x |
| Kameramärken-kompatibilitet | Fujifilm |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Vikt & dimension | |
| Diameter | 7 cm |
| Filterstorlek | 6,7 cm |
| Produktlängd | 46,5 mm |
| Vikt | 180 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Linsskydd ingår | Ja |