Everyday™ Magenta Toner by Xerox compatible with HP 415X (W2033X), Hög kapacitet
- Brand: Xerox
- Category:
- SKU: 006R04191
- EAN: 0095205064551 0952050645512 85 ...0645512 8595617333624more
Everyday™ Magenta Toner by compatible with HP 415X (W2033X), Hög kapacitet, 6000 sidor, 6000 sidor, Magenta, 1 styck
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Everyday™ Magenta Toner by compatible with HP 415X (W2033X), Hög kapacitet. Svart toner, sidkapacitet: 6000 sidor, Färgtoner, sidkapacitet: 6000 sidor, Skrivarfäger: Magenta, Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Kompatibel |
| Antal färgtonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 6000 sidor |
| Färgtoner, sidkapacitet | 6000 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ersättning för | HP 414X |
| OEM-kod | W2033X |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |