Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Everyday™ Cyan Toner by compatible with HP 415X (W2031X), Hög kapacitet. Svart toner, sidkapacitet: 6000 sidor, Färgtoner, sidkapacitet: 6000 sidor, Skrivarfäger: Cyan, Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Kompatibel |
| Antal färgtonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 6000 sidor |
| Färgtoner, sidkapacitet | 6000 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ersättning för | HP 415X |
| OEM-kod | W2031X |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 880 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 880 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | Color LaserJet Pro M454 Color LaserJet Pro MFP M479 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |