Epson WorkForce WF-2010W bläckstråleskrivare Färg 5760 x 1440 DPI A4 Wi-Fi
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C11CC40303
- EAN: 8715946517094
Epson WorkForce WF-2010W, Färg, 5760 x 1440 DPI, 4, A4, 9 ppm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Epson WorkForce WF-2010W. Färg, Antal bläckpatroner: 4. Maximal upplösning: 5760 x 1440 DPI. Högsta ISO A-seriestorlek: A4. Utskriftshastighet (Svart, normalkvalitet, A4/US Brev): 9 ppm. Wi-Fi. Produktens färg: Svart
Specifications
| Utskriftskvalitet | |
|---|---|
| Färg | Ja |
| Maximal upplösning | 5760 x 1440 DPI |
| Skrivarteknologi | |
| Färg | Ja |
| Antal bläckpatroner | 4 |
| Maximal upplösning | 5760 x 1440 DPI |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Anslutningar | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Standardgränssnitt | Ethernet, USB 2.0, Trådlöst lokalt datornät |
| USB-port | Ja |
| Förpackning | |
| Produkter per lastpall | 45 styck |
| Förpackningens bredd | 345 mm |
| Låddjup | 448 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,2 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | |
| Färg | Ja |
| Antal bläckpatroner | 4 |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Produktens färg | Svart |
| Positionering på marknaden | Hem och kontor |
| Utskriftshastighet | |
| Utskriftshastighet (Svart, normalkvalitet, A4/US Brev) | 9 ppm |
| Maximal upplösning | 5760 x 1440 DPI |
| Utskriftshastighet (färg, normal kvalitet, A4/US Letter) | 4,7 ppm |
| Ingående och utgående kapacitet | |
| Total inmatningskapacitet | 100 ark |
| Pappershantering | |
| Högsta ISO A-seriestorlek | A4 |
| ISO A-serie storlek (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seriestorlekar (B0 ... B9) | B5 |
| ISO C-serie storlek (C0...C9) | C6 |
| Pappersfackets typ av media | Kuverter |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Design | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Produktens färg | Svart |
| Positionering på marknaden | Hem och kontor |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 2 W |
| Medelströmförbrukning vid utskrift | 12 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR |
| Medelströmförbrukning vid utskrift | 12 W |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,13 m |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 6 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 54 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2,13 m |
| Produkter per lastpallslager | 5 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 345 mm |
| Låddjup | 448 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,2 kg |
| Bredd | 392 mm |
| Djup | 264 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 45 styck |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,13 m |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 6 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 54 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2,13 m |
| Produkter per lastpallslager | 5 styck |