Offer details
Related Products
Description
Epson V13H134A56. Produkttyp: Filteruppsättning, Brand kompatibilitet: Epson, Produktens färg: Svart, Vit. Förpackningens bredd: 175 mm, Låddjup: 205 mm, Förpackningens höjd: 245 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Filteruppsättning |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 175 mm |
| Låddjup | 205 mm |
| Förpackningens höjd | 245 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,26 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |