Epson Underhållspaket T619300
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T619300
- EAN: 0010343886230 4053162275669 84 ...2275669 8411100258260 0809390013948 1102014044939 5054629001820 0803982894649 4057033400518 4057033315959 0807034604873 4057033337913 5711045667817 8411100256624 0103438862308 0012300349291 0801038868125 5054565013055 8411121125824more
Underhållspaket T619300
Offer details
Related Products
Description
Passar till f�ljande maskiner:SCF6000 / SCT3000 / SCT5000 / SCT7000 / SCP10000
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Kina |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Kompatibilitet | SC-T3000/T5000/T7000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,512 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Låddjup | 285 mm |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Kina |
| Låddjup | 285 mm |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 9 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 400 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 39,5 cm |
| Produkter per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 320 styck |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39,5 cm |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 9 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 400 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 39,5 cm |
| Produkter per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 320 styck |