Epson SureColor Borderless Replacement Pad Kit Tx400
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13S400064
- EAN: 8715946662749 0010343945524
Borderless Replacement Pad Kit Tx400
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | SureColor T3475 SureColor T5475 SureColor T5470M 36" SureColor T3470 SureColor T5470 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 86 mm |
| Höjd | 86 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,113 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Låddjup | 145 mm |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Kina |
| Låddjup | 145 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 208 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0,8 g |
| Ytterförpackningens längd | 192 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 154 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |