Offer details
Related Products
Description
EPSON Stand for SC-T3000
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Grå |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-T3200-PS - SureColor SC-T3200 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 609,6 mm |
| Storlek | 61 cm (24") |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 22 kg |
| Låddjup | 1120 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Förpackningens bredd | 280 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-T3200-PS - SureColor SC-T3200 |
| Låddjup | 1120 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Förpackningens bredd | 280 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Färg | |
| Produktens färg | Grå |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |