Epson Stand 24" LFP desktop
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C12C933151
- EAN: 0010343936164 8715946633121
Stand 24" LFP desktop
Offer details
Related Products
Description
EPSON 24inch Printer stand for SureColor SC-F500 F501 T2100 T3100 T3100x 240 T3130 T3170 T2170 T3160 T3170
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Indonesien |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Kompatibilitet | T3160N |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 17,19 g |
| Låddjup | 1220 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Förpackningens bredd | 175 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Kompatibilitet | T3160N |
| Låddjup | 1220 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Förpackningens bredd | 175 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |