Epson Squirrel Singlepack Magenta 378XL Claria Photo HD Ink
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T37934020
- EAN: 8715946645896
Singlepack Magenta 378XL Claria Photo HD Ink
Offer details
Related Products
Description
EPSON 378XL 9.3ml XL magenta blister with RF alarm ink cartridge for XP-8605 8606 HD XP-15000 Expression Photo XP-8500 8700
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Volym färgpatron | 9,3 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Antal sidor med färgpatron | 830 sidor |
| OEM-kod | C13T37934020 |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | Expression Photo XP-8500, XP-8505 Expression Photo HD XP-15000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 32 mm |
| Höjd | 146 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47 g |
| Tekniska data | |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 272 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 2720 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 272 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946648774 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 32 mm |
| Höjd | 146 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2 m |
| Produkter per lastpall | 2720 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 272 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 2720 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 272 styck |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |