Epson Squirrel Multipack 6-colours 378XL Claria Photo HD Ink
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T37984020
- EAN: 8715946646503
Multipack 6-colours 378XL Claria Photo HD Ink
Offer details
Related Products
Description
Claria Photo HD-bläck med mjuka tonövergångar, djup naturlig svärta och fylliga, livfulla färger för entusiastiska fotografer som vill producera och presentera sina egna bilder.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Flerpack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Ljus Cyan, Magenta, Ljus Magenta, Gul |
| Antal färgpatroner | 5 |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Volym färgpatron | 9,3 ml |
| Volym svart patron | 11,2 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Antal sidor med färgpatron | 830 sidor |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 500 sidor |
| OEM-kod | C13T37984020 |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | Expression Photo XP-8500, XP-8505 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 370 mm |
| Låddjup | 40 mm |
| Höjd | 161 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 247 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Tekniska data | |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 60 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 540 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 60 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946648699 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 370 mm |
| Låddjup | 40 mm |
| Höjd | 161 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 247 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 100 cm |
| Produkter per lastpall | 540 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 195 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 60 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 540 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 60 styck |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |